بایگانی نوشته‌ها


اخذ گواهينامه ايزو 9001

پس از دو مرحله مميزي سيستم مديريت كيفيت مركز اميد فردا توسط كارشناسان شركت پايش و ارزيابي انطباق ايران، اين مركز موفق به اخذ گواهينامه ايزو 9001 سال 2015 براي ارائه خدمات درمان و توانبخشي بيماران مزمن اعصاب و روان گرديد.

هراس (پانیک) پس از همه‌گیری (پاندمی) كرونا

هراس (پانیک) پس از همه‌گیری (پاندمی) كرونا

این ویروس به دلیل قابلیت انتقال  زیاد، حتی در صورتی که فرد بدون علامت باشد، می‌تواند سرایت کند. تعداد  بسیار بالای موارد ابتلا و میزان زیاد مرگ­‌و­­میر منجر به مشکلات روانی مانند استرس، اضطراب و افسردگی در بین کادر پزشکی و همچنین در جامعه شده و  وحشت عمومی ناشی از شیوع ویروس کرونا، علائم اضطراب را افزایش داده است.

پایش بدون مغایرت کارشناس محترم بهداشت به منظور ارتقا سلامت مرکز توانبخشی امیدفردا

پایش بدون مغایرت کارشناس محترم بهداشت به منظور ارتقا سلامت مرکز توانبخشی امیدفردا

در این بازرسی کلیه الزامات بهداشتی فردی پرسنل، آموزش‌ها، کیفیت اغذیه و آب آشامیدنی و رعایت موراد  نظارتی در بهداشت محیط به منظور مقابله با کووید 19 مورد بررسی قرار گرفت.

دانش آموزان در صف تحقیر و خشونت

دانش آموزان در صف تحقیر و خشونت

خشونت در مدارس ایران فقط محدود  به تنبیه فیزیکی و بستن دانش‌آموزان به چوب و فلک نیست، «تحقیر» دانش‌آموزان به خاطر مدل مو، لباس، معلولیت و نقص‌های فیزیکی و حتی داشتن لهجه، خشونتی پنهان است که بیش از چهار دهه است در پشت درهای بسته مدارس  ایران اعمال می‌شود، اما به خاطر نداشتن آثار ظاهری مانند زخم و کبودی  تنبیه، هیچ‌گاه به‌اندازه خشونت فیزیکی به آن پرداخته نشده است

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...