خانوم دكتر مهرنوش کاوه رئیس مرکز توانبخشی امید فردا به همراه وحیدرضا محمدی شهردار منطقه ۲۲ و مدیران شهری منطقه از مراحل ساخت، امکانات و نحوه خدمات‌دهی به مددجویان عزيز اميد فردا، بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، وحیدرضا محمدی شهردار منطقه در حاشیه بازدید از مرکز جامع درمان و توانبخشی بیماران اعصاب و روان «امید فردا» گفت: تاسیس چنین مراکزی یک کار جدید و حرکت پرخیر و برکت در نظام درمان است و حمایت از چنین پروژه‌هایی هزینه‌های ما را در آینده کمتر می‌کند.
وی افزود: مسئولیت اجتماعی وظیفه ماست و باید تلاش کنیم از ظرفیت‌های موجود در منطقه ۲۲ استفاده کنیم و با افزایش هم‌افزایی و مشارکت‌پذیری پروژه‌های بزرگ، در کمک به نهادهای خدمت‌رسانی که در صف اول خدمت به مردم هستند پیش قدم باشیم.

در پایان دکتر مهرنوش کاوه موسس این مرکز درمانی ضمن معرفی کلیه بخش‌ها، فعالیت‌ها، مشکلات پیش روی تکمیل شدن این پروژه را عنوان کرد.

گفتنی است مرکز درمان و توانبخشی بیماران اعصاب و روان امید فردا، با هدف ایجاد امیدی برای زندگی بهتر برای بیماران اعصاب و روان از سال ۸۵ فعالیت خود را آغاز نموده است. این مرکز با حضور کادری مجرب با هدف کمک به بازیابی توانایی‌های تحليل رفته بیماران در زمینه‌های مختلف از جمله روابط بین فردی، روابط شغلی، روابط اجتماعی، مهارت‌های زندگی توانایی زندگی در جامعه به همراه خانواده به صورت شبانه روزی تاسيس گردیده است.